לייעוץ והזמנה - 052-592-1222

אנה אלזה ואני נהנות בפסטיבל

ירדנו מנתיבי איילון ופנינו שמאלה לכיוון ההיכל. הכביש התפתל ואני האטתי מעט ונהגתי בזהירות למרות ההתרגשות להגיע כבר.

ואז, נגלה לעייננו המבנה הגדול שבחזיתו נפרש שלט ענק המודיע על הפסטיבל. אנה ואלזה הפרטיות שלי נדהמו מהגודל, והתרגשותן התעצמה. " זה ענק" צייצה אלזה ואנה פשוט הנהנה בראשה מתוך הזדהות.

החננו את הרכב ואספנו את הכרטיסים במהירות, הרי אנחנו רוצות להגיע. נכנסנו למתחם הענק ולא ידענו במה להתחיל. החצר היתה מלאה בספידי אז קודם כל פתחנו בצילום משותף איתו שהכריז על תחילת הבילוי. הכרוז פתר לנו את הבעיה- המופע אמור להתחיל בעוד כרבע שעה. פינקנו את עצמנו בדלי פופקורן ענק עם ציור של אנה ואלזה כמובן ונכנסנו לאולם לחפש את המקומות שלנו. ישששש קראה אנה, קיבלנו כסאות בדיוק באמצע. התיישבנו מול הבמה המושקעת שמאחוריה מסך ענקי. זה בעצם כמו בקולנוע אמרה אלזה בהתלהבות. הילדות ישבו ונהנו מהפופקורן בציפיה לתחילת ההופעה. המופע החל בזמן. שלל שירי אנה ואלזה בהגשת שחקנים מקסימים ששילבו את הקהל במופע המהפנט. ילדים ששרים כל המופע יחד עם השחקנים בהתלהבות. אנה ואלזה הפרטיות שלי סיכמו את ההופעה כדבר הכי הכי שחוו השנה.

בסיום ההופעה חווינו שלג עדין שירד על ראשנו ישר מהתקרה , דבר שהעלה חיוך של אושר על פני רוב הקהל. יצאנו החוצה מלאי שמחה וציפיה משאר המתחם.

פתחנו את המפה שחולקה לנו והתחלנו לארגן לפי סדר עדיפויות מה נעשה לפני מה.

בפנית היצירה ציירו הבנות וצבעו במרץ ציורים של אנה ואלזה. בזמן שהציורים חיכו בייבוש הלכנו להתאפר (נסיכות אמיתיות חייבות להתאפר כראוי) . המשכנו להצטלם בבועה השקופה וגם על הרקע של אנה ואלזה. בוק שלם תיקתקנו במרץ כדי שאלו שנשארו בבית יראו מה הפסידו.

והרי שלוש בנות אנחנו אז אי אפשר בלי שופינג מפנק. נכנסנו לחנות ומרוב מבחר כבר התבלבלנו.

אחת המוכרות שראתה שקשה לנו לבחור ניגשה אלינו והעבירה אותנו סיור מודרך וחייכני. לקחנו עגלה והתחלנו למלא בשמחה. אנה בחרה בגד ים ושמלה תואמת ואילו אלזה בחרה פינת איפור לחדרה החדש. הדודה (מואה) הוסיפה גם בריכת שחיה לימים החמים וכמה צופרים לחבר נוסף.

חמושות בשקיות עם כל המתנות הארוזות יצאנו החוצה לחצר של ספידי. הבנות נסעו להן במסלול המירוצים והחתימו אחרי שלל פעילויות תעודה של מצטיינות.

עשינו הפסקת שתיה במזנון תוך כדי שהבנות לא מפסיקות להתפעל מכל מה שקורה מסביב.

בדרך לרכב המילה תודה נשמעה מיליוני פעמים ואני הוכתרתי לדודה של השנה.

או איך אמרה אחת מהן- זה הרבה יותר טוב מסיבוב בקניון.

אז לסיכום של יום גדוש באירועים ופעילויות מהנים וכייפים שמשלב הצגה,קולנוע ושופינג –

תודה לכל מי שטרח, הגה,הכין וביצע את הפרויקט הקסום הזה.

אנחנו נהננו מאוד מכל רגע.

השאר תגובה